Informační schůzka s rodiči proběhne ve vstupní hale Aquacentra Šutka:

                                                                  neděle   30.6. 2019 v době  mezi 18,00 – 19,00 hod

 

na schůzce vám rádi zodpovíme na podrobnější dotazy ohledně kurzu, do přihlášky doplníme případné zdravotní  omezení nebo změnu zdravotního stavu dítěte, popř. že si nepřejete provádět konkrétní aktivitu  ( např. skoky do vody, parní lázeň apod.). Dále vystavíme Průkaz plaveckého kurzu a vyinkasujeme kurzovné oproti příjmovému dokladu.

U starších dětí, které budou mít od rodičů dovoleno přicházet na kurz a odcházet po kurzu samostatně, doplníme tuto informaci do přihlášky.

                                                     

  1. sraz na první lekci prvního kurzu bude v pondělí 1.7. 2019  v  09,40 hod                                                                                           a u druhého kurzu v pondělí 22.7. 2019 v 09,40 hodve vstupní  hale AQUACENTRA ŠUTKA .
  2. V další dny je sraz do 9,45 hod , prosíme o vaši dochvilnost!
  3. Pokud nebudete stíhat začátek lekce, prosím volejte 60 60 60 717, abychom vaše dítě na recepci převzali.
  4. Kurz probíhá v čase  od 10,00 – 13,00 hod.
  5. Při příchodu do Aquacentra odevzdáte na pokladně Aquacentra Průkaz plaveckého kurzu a dostanete čip (pásek na ruku). Průkazka vám bude sloužit ke vstupu po celou dobu trvání kurzu.
  6. Děti vyčkají s doprovodem  před  turnikety na instruktora plavecké školy, který si je 15 minut před zahájením kurzu převezme a odvádí je do společné šatny, poté do sprch, WC až na bazén. Starší děti mohou přicházet a odcházet z kurzu samostatně.
  7. výuka probíhá v 50 m bazénu ve vyhrazených dráhách, ve výukovém bazénu a v relaxačním bazénu.
  8. děti si na úvodní lekci přezkoušíme a rozdělíme podle výkonnosti, každá skupina bude mít svůj program výuky.
  9. výuku prokládáme spoustou her a soutěží, používáme řadu pomůcek a v průběhu každé lekce chodí děti na chvíli se svými instruktory na skluzavky, tobogany, vířivky nebo do parní lázně.
  10. Po výuce se děti pod naším dohledem osprchují, osuší, převléknou a odvádíme je na pokladny.
  11. Zde  nahlásí děti své jméno a je jim vrácena průkazka kurzu. Poté vloží čip do turniketu a odchází z  placené zóny.
  12. předání dětí po výuce doprovodu proběhne v cca 13,10 hod v prostoru pokladen. Opět prosíme o dochvilnost. V momentu předání je ideální minimálně oční kontakt či gesto, že dítě patří k vám. Děti, které nebudou mít přítomné rodiče či doprovod budou muset čekat pod naším dohledem na předání v hale Aquacentra.
  13. Na závěr kurzu děti od nás dostanou MOKRÉ VYSVĚDČENÍ
  14. děti budou mít v igelitové tašce plavky, ručník, mýdlo, doporučujeme plavecké brýle, plavecké čepice dle uvážení ( pro děti s dlouhými vlasy). Kdo nemá možnost, máme čepice za 50 Kč.
  15. děti si vezmou na bazén svačinu a pití v plastové lahvi
  16. Prosíme -  ŽÁDNÉ SKLENĚNÉ OBALY A LAHVE !  Dětem neumožníme zakoupení občerstvení v bufetu na bazénu.